Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik budapesti egyetemen a...

Melyik budapesti egyetemen a leggyengébb a mérnökinformatikus/programozó informatikus képzés?

Figyelt kérdés
Engem nagyon érdekel az informatika de sajnos a matek nem az erős oldalam és fizikához is régen nyúltam. Tudom hogy a jó eredmény titka a tanulás, de azért gondolom hogy az alapok gyengébb ismeretével még az is elérhetetlenebb. Alig dugom ki az orrom a házból úgy gondolom ha talán nem egy verseny istállóban tanulom az informatikát akkor otthon ülve lesz elég időm megtanulnom az anyagot és felzárkóznom. Talán külön tanár segítségét is igénybe fogom venni a biztosabb eredmény érdekében. Csak azt kéne tudnom hogy melyik budapesti egyetem kevésbé húzós. Halottam hogy az Óbudai nem annyira nehéz mint a BME meg az ELTE de vajon erősebb mint a Pázmány Péter? Esetleg van valami más alternatíva?

2014. dec. 7. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Gábor Dénes Főiskola.
2014. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az igaz, de hallottam hogy az borzalmasan rossz és értéktelen. ezért is maradnék inkább az egyetemeknél.

köszönöm a választ!

2014. dec. 9. 06:44
 3/5 Fantalas válasza:
Ami Egyetem és nem főiskola ott mindenképp kell az erős matek, a programozás alapja a matek, de talán külön is meg lehet tanulni van OKJ-s képzés is, csak az bőven nem ér annyit, mint az egyetemi, de nincs benne matek.
2014. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Az Óbudai ÁLLÍTÓLAG könnyebb, mint a BME és az ELTE
2014. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Na mi lett a vége? :)

Amúgy a Pázmány állítólag nehezebb mint az OE.

2015. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!