Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes a pedagógia alapszakot...

Érdemes a pedagógia alapszakot elvégezni? Hol lehet elhelyezkedni vele?

Figyelt kérdés
Lehetek például fejlesztő pedagógus vagy napközis nevelő?
2014. dec. 8. 13:08
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Én pedagógia szakra járok, és annyit tudok mondani, hogy ködösítenek,hogy mi lehetsz ezzel, maguk az oktatók sem tudják megmondani rendesen. Van pár nagyon elfogult oktató és diák ezzel kapcsolatban, de teljes mértékben feleslegesnek tartom,amit ott tanulunk! Komolyan akarják venni,de nem lehet.

Én semmiképpen sem ajánlom, sok tanárral és diákkal beszélgettem, ide járok, és a mai napig nem tudom, mi lehetek pontosan vele. :) Úgyhogy én ott is hagyom.

Valakinek nagyon bejött, a jó dolog,hogy tényleg a hallgató körül forog minden, nagyon emberközpontú, de bárki el tudná végezni...Nagyon láblógatós...


Miért választanád ezt? Mi az ami érdekel?

2014. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem "nem éri meg". Ahhoz, hogy fejlesztő ped.-ként dolgozhass el kell végezni még a szakirányú továbbképzést is, aminek előfeltétele 2-3 év pedagógusi tapasztalat. Napközis nevelők általában alsósokhoz kellenek, oda pedig tanító diploma kell.
2014. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kösz -
2018. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!