Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » El lehet végezni a főszakom...

El lehet végezni a főszakom spec. és egy másik szak minor programját, ugyhogy mindkettő érvényes legyen és szabadon tudjak jelentkezni mesterszakra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném megcsinálni a főszakom specializációját, viszont azt mondta nekünk az egyik tanár, hogy nem biztos, hogy el lehet vele helyezkedni és egy tanárképes minort javasolt...van benne ráció mégis szívem vágya, hogy meglegyen a specializáció..lehetséges, hogy mind2t elvégezzem és erről okmányom is legyen? Vagy csak az egyik számítana? Sajnos tudom, hogy rá kellene fizetnem, mert bevagyok korlátozva 180 kreditre..de ha nem spekuláltam félre lehetséges, hogy aránylag kevés ráfizetésből kijövők belőle...
2010. febr. 1. 03:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem el lehet végezni, csak valóban plus költséggel jár. Viszont minor nélkül is meg lehet csinálni a tanárképzést, ha másodiknak a pedagógiatanárt választod. (ahhoz az előfeltétel csupán a 10 kredites tanárképzési modul)
2010. febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) nekünk azt mondták, hogy nem lehetséges minor nélkül tanárít csinálni, mert kötelező kétszakosnak lenni..:)
2010. febr. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!