Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi gazdálkodás szak...

Nemzetközi gazdálkodás szak mellé mit érné meg elkezdeni? És hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
A jogász levelező képzésen,illetve valamilyen nappalis nyelvszak között gondolkodom. Idén vagyok 1.-ős a ng-n, 3. félévtől szeretném elkezdeni a 2. szakot. Ilyet államilag támogatott képzésben lehet? Melyiket ajánlanátok?
2011. nov. 3. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is a 2. félévedtől érdemes elkezdeni az új szakot, mert ilyenkor nem számítanak duplán a féléveid, ha a 3. félévedben kezded, és két helyre jársz egyszerre az két államilag támogatott félévet jelent, tehát inkább a 2. félévben kezdj bele.


A jogász szerintem jó választás, de nagyon nehéz 5 év mire végzel bár ha nincs ismeretségedben jogász, akkor elég nehéz elhelyezkedni, állítólag a nyelvszakok is egész jók, azt hallottam a különlegesebb nyelvek később hasznosabb lesznek pl. kínai, japán.

2011. nov. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!