Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gazdálkodás-menedzsment...

A gazdálkodás-menedzsment szaknak tényleg nincs semmi értelme? Idén kezdtem és sok helyen olvastam ezt, el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

A BME-re járok gazdmen szakra, a Corvinusra nem sikerült bekerülnöm, mert ott még az önköltségesre is nevetségesen sok pont kell. A BGF-et meg meg sem jelöltem, mert nem volt szimpatikus, így maradt a BME, ahová be is kerültem.

Itt a gyakorikérdéseken is rengeteg kérdésnél olvastam, hogy nem ér semmit ez a szak, mehetek majd a mekibe, stb..

Mi a véleményetek?



2014. dec. 11. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Kb..

Miért?Mihez fogsz érteni,ha elvégzed?Na,pontosan...

2014. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem feltétlen csak a három éves képzésben kéne gondolkodni, az ad egy alapot, amire több mester is rápakolható. Oké, tény a hároméves gazdmen nem sokat ér, kb. egy OKJ-s képzéssel ér fel, azonban ha erre ráépítkezik valaki, akkor azért már van fantázia a dologban.
2014. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Max. egy pü. msc ér valamit.De akkor ezzel az erővel kezdhet azon is.És az se garancia semmire.
2014. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Manapság semmi sem garancia semmire, ami a felsőfokú végzettségeket illeti. Mostanra eljutottunk oda, hogy biztos munkát szakterületen csak egészségügyi, egyes műszaki meg informatikai végzettség ad, és ezeknél is nagy szórás van fizetésben. De én például ismerek olyan gépészmérnököt, aki jelenleg buszvezetőként dolgozik, szóval, még egy ilyen elvben bombabiztos végzettség sem garancia.
2014. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!