Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik főiskolára vagy egyetem...

Melyik főiskolára vagy egyetemre menjek Budapesten?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok végezni a balatonalmádi Magyar-Angol Tannyelvű Gimnáziumból, jelenleg olyan közepes tanuló vagyok, felsőfokú angol nyelvvizsgám van, nem tudom az érettségi hogy fog sikerülni, de feltételezzük nem rosszul.


Marketing és vagy turizmus érdekelne, de nem tudom melyik főiskolára vagy egyetemre jelentkezzek majd.. Mindenesetre nem akarok megszakadni... De azért úgy gondolom a siófoki Kodolányiba nem szeretnék menni. Mit ajánlanátok (és miért)?


2010. febr. 1. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

ÁVF Általános Vállalkozási Főiskola

Én a gazdálkodás és menedzsment szakon vagyok és nagyon jó.. könnyű és megtanulható, de vannak még más hasonló szakok.


A suliról: Jó helyen van, nem magas a ponthatár mivel fősuli és jók a tanárok is a csajokról nem is beszélve ;) én szeretem nagyon :) De ha tehettem volna a Corvinusra mentem volna, de oda csak a zseniket veszik fel és mivel te is hármas vagy gyere az ÁVF-re ;) nem bánod meg!

2010. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ÁVF-re nehogy menj az egy kaki nem véletlenül alacsony a ponthatár.
2010. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Corvinus > BGF > ÁVF
2010. febr. 5. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!