Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon fontos. Olyan iskolák...

Nagyon fontos. Olyan iskolák Nyírbátorban vagy Debrecenben ahová nem kell központi?

Figyelt kérdés
most fogok ballagni és még nem tudom melyik iskolába menjek...és sajnos amikor összeirták hogy kik irnak központit nem voltam iskolában tehát olyan suli kell ahová nem kell irnom központit.... Gimnáziumok Szakközép iskolák egyaránt érdekelnek! Kérlek szépen segitsetek nekem mert nemsoká lejár az időm..!! előre is köszönöm mindenkinek a segitséget!!

2014. dec. 22. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nyírbátorban esetleg a Báthory István gimnázium és szakközépiskola?

Baktalórántházán nem gondolkoztál? ott a Vay Ádám Gimibe ha jól tudom nem kell...

2014. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen megnézem !! az is szóba jöhet !!
2014. dec. 31. 09:38
 3/5 A kérdező kommentje:
de ez nem mezőgazdasági suli ?? mert lány vagyok engem nem nagyon érdekel ez a kategória :D
2014. dec. 31. 09:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Báthory úgy tudom nem, a Vay Ádám Gimibe van olyan szak, ami nem mezőgazdaságis :)
2015. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán nem érdekel suli? ott van a Wesselényi Miklós szakközép, ha jól tudom ott sem kell felvételit írni... :)
2015. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!