Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE-n vagy a Corvinuson...

Az ELTE-n vagy a Corvinuson jobb a nemzetközi tanulmányok oktatása?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Két szar közül melyiket választanád? A Corvinuson tanulok nemzetközi tanulmányokat, és semmi okom a büszkeségre. A helyzet az Eltén sem jobb.


Ha színvonalas oktatást akarsz, menj külföldre. Még a legjobb magyar egyetem sincs benne az első 200-ban.

2010. febr. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló!


A Corvinuson milyen a nemzetközi tanulmányok szak? Milyen tantárgyaid vannak?

Csak azért, kérdezem, mert én is nemzetközi tanulmányok szakon tanulok egy másik suliban. Én szeretem ezt a szakot. Kíváncsi vagyok te miért nem?

2010. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
Tök mindegy, ígyis munkanélküliek lesztek.
2010. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó,akkor szerinted milyen szakra érdemes menni(mérnöknek,informatikusnak nem akarok)?

2010. febr. 4. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: az összes értelmiségi szakmában (talán a mérnököket leszámítva) túlképzés van. Ha jó helyen végzel, így is találsz munkát mindenhol, csak jobban kell hajtani mint a kevésbé keresett szakokon. Vagy mondjuk elmehetsz lakatosnak, abból biztos jól meg fogsz élni.


Második: kevés a választási lehetőség, a tárgyak gyengék, az oktatók (két-három kivételtől eltekintve) alulképzettek, az egyetemi légkör alaptalanul "pökhendi", mintha mindenki most sz.rta volna a spanyolviaszt, és minimum két doktorija lenne a Harvardról.

2010. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az oké, hogy a corvinusos diploma jó ajánlólevél, de az is tuti, hogy ez a szak önmagában nem sokat ér...esetleg egy jogi vagy közgáz diplomával párosítva, úgy már igen
2010. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!