Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kandó Kálmán Villamosmérnöki...

A Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar MSc szakáról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy az ott tanulóknak mik a véleménye a szakirányokról, tárgyakról, tanárokról, szak hasznosságáról, stb..

2014. dec. 24. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon gyakorlatcentrikus az egész OE, a Kandó kara is. Jól kiképeznek a mai igények szerint, de az elméleti megalapozottság gyenge. Hamar elavulnak a tanultak. A tanárok értenek a szakmájukhoz, de nem nemzetközileg elismert professzorok, hanem jó vidéki mesteremberek.

Ennek ellenére nem könnyű suli, mert sok a megtanulandó anyag és mégcsak nem is érthető meg mélyen, hogy miről is van szó.

Nem igazi egyetem (bár a neve az), hanem egy nehéz és komolyan vett felsőfokú technikum.

2014. dec. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én Kandós vagyok. Hál' Istennek oda mentem, és nem a BME-re. Igaz oda is bőven felvettek volna, csak nem jelöltem be. Szerintem kiváló iskola a kandó. Az elmélet és a gyakorlat tökéletes egyensúlyban van. A tanárok segítőkészek, jól képzettek, de ami a legjobb, hogy ott nem matematikus leszel, hanem villamosmérnök!!!
2015. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!