Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kereskedelem és marketing...

Kereskedelem és marketing probléma?

Figyelt kérdés

Kereskedelem és marketing probléma?


Ezen a szakon fontos a matematika Debreceni Egyetemben ? Nehéz ?



2014. dec. 25. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennél is ugyanaz a két matek tárgy van, mint turizmusnál. Ezekre a szakokra rengeteg rossz matekos jelentkezik és ők is elvégzik, ne tartson ez vissza. Neked csak többet kellene gyakorolni, ennyi a különbség. :)
2014. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most látom, turizmusnál és ennél is, felsőoktatási szakképzésnél nincs matek, viszont statisztika itt is van. Nem tudom melyikre akarsz jelentkezni, alapból az alapszakosra gondoltam.


[link]

Itt meg tudod nézni mindegyiket.

2014. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1: De honnan tudod, h rengeteg rossz matekos jelentkezik ?:) Ismersz olyanokat vagy micsoda ?:)
2014. dec. 25. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Pénzügy és számvitel-re jártam, itt több a matek. Beiratkozás után írtunk matekból egy felmérőt, középszintű érettségihez hasonló. Kb. a fél évfolyam az elvárt alatt teljesített. (tényleg egyszerű volt) Mégis félévkor a többség átment belőle. :)

Közgazdasági szakközépbe jártam, így sok ismerősöm is hasonló területen tanult tovább (gyengébb matekosok is), sikerült végül nekik is vizsga. Azért ne érts félre, nem azt mondom, hogy könnyű. De ehhez nem kell matekzseninek lenni. Amúgy a legtöbben a lustaságuk miatt buktak meg. November végén álltak neki tanulni. Általában a vizsgapontok 20-30%-a elméleti kérdés. Azt bárki meg tudja tanulni. Ha ez a szak érdekel, a matek ne tartson vissza, csak foglalkozz vele sokat. :)

2014. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gazdálkodási és menedzsment nehezebb am ? Matek keményebb nem ?
2014. dec. 25. 22:47
 6/9 A kérdező kommentje:
Az nehéz ?
2014. dec. 25. 22:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, ott több matek kell.
2014. dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És melyik szaknál a legkevesebb ? (Turizmus vendég, kereskedelem és marketing) Melyiknél a legkönnyebb a matek ?
2014. dec. 26. 13:55
 9/9 anonim ***** válasza:
sajnos válaszolni nem tudok, de engem is érdekel ez a téma. :)
2014. dec. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!