Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE-KTK? Milyen az iskola,...

NKE-KTK? Milyen az iskola, tanárok / Mi a véleményetek az igazgatásszervező szakról?

Figyelt kérdés
Mindent tudni szeretnék, amit érdemes és tudni lehet :D első sorban olyanok válaszát várom, akik oda járnak
2014. dec. 26. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:
40%
Ha a közigazgatásban akarsz dolgozni (ami nem egy nagy életcél), akkor teljesen jó. Olyan mint minden más egyetem, van szívatós tárgy, egyszerű tárgy, rendes tanár, szemét tanár... Ha újra választhatnék, jogra mennék, több a lehetőség és a magánszférában nem az érettségim alapján foglalkoztatnának. Nyáron végeztem amúgy, októberben helyezkedtem el, első munkahelynek jó a közig. de az biztos, hogy nem sok mindenre elég ez a szak.
2014. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!