Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati Egyetemr...

Nemzeti Közszolgálati Egyetemre hogyan töltsem ki az erkölcsi bizonyítványt?

Figyelt kérdés

Hatósági erkölcsi bizonyítványt szeretnék igényelni.

A kérőlapon meg kell jelölni, hogy mely törvénynek való megfelelés igazolását kérem.Ebben szeretnék segítséget kérni.

4 darab megjelölhető van, és lehet más törvénynek való megfelelés is:


1. az egyes rendészeti feladatok ellátó személyek tevékenységéről, valamint egyes törvények az iskolakerülés elleni fellépést biztosító módosításáról szóló 2012. évi CXX. törvény 5.§ (2) és (3) bekezdése


2. a lőfegyverekről és lőszerekről szóló 2004. évi XXIV. törvény 3/A §-a


3. a fegyveres szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati viszonyáról szóló 1996. évi XLIII. törvény 37/A. § (1) bekezdés a)-f) pontja


4. a honvédek jogállásáról szóló 2012. évi CCV. törvény 31. § (2) bekezdése a) - e) és g) pontja.


5.vagy egyéb törvény


Nagyon megköszönném, hogyha tudna nekem segíteni egy már az NKE-re járó vagy jelentkező diák, mert nagyon macerás a felvételi eljárás.



2014. dec. 29. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az altisztire jelentkeztem, de már nem tudom hogy kell. Ha bemész a toborzó irodába, ott segítenek biztosan. Én is ott töltöttem ki a toborzó segítségével.
2014. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Értelemszerűen a honvédek jogállásáról szóló 12. évei törvény.


De tavaly én mindet bejelöltem. Biztos ami biztos.

2014. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
melyik karra jelentkezel? egyébként sztem az a biztos, h mindet bejelölöd
2015. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!