Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus vagy BGF? Emberi...

Druxy96 kérdése:

Corvinus vagy BGF? Emberi erőforrás szak hol a jobb?

Figyelt kérdés
Melyiket írjam elsőnek? Azt hallottam a Corvin elismertebb és sokkal hallgató barátabb, de a BGF-en viszont olcsóbb a tandíj (még ha nem is sokkal). Megéri többet fizetni a Corvinért? Vagy a BGF a jobb? A gyakorlati oktatás hol a jobb? Ha csak az egyikről tudtok írni is érdekel. :) Előre is köszönöm!

2014. dec. 29. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Bgf.Mellesleg a hr szakma egy hulladék.Idiótáknak való!
2014. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a szakomat majd én eldöntöm :) viszont köszönöm azt a részét a válaszodnak, ami a kérdésemre vonatkozik (mondjuk azt megindokolhatnád, tanácdtalan vagyok)
2014. dec. 30. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatorientáltabb.
2014. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A BCE sokkal színvonalasabb, nemzetközibb, szélesebb látókörű egyetem. A magasabb minőségért a felsőoktatás esetén érdemes fizetni.
2015. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lol!
2015. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

A corvinus a nagy álmom, de elég megosztó véleményeket hallok róla.Ezért jött szóba a bgf.

2015. jan. 6. 16:08
 7/8 anonim válasza:
100%

Én BGF-en vagyok HR szakon.

Az emberi erőforrásnak igenis van értelme, én nagyon szeretem a szakomat!

A BGF-et ennek ellenére nem ajánlom, egyáltalán nem hallgatóbarát. A tandíj lehet, hogy olcsóbb, de 3év alatt nagyon kevesen végzik el!

Ha jó egyetemi éveket szeretnél, és jó közösséget, szerintem akkor a BCE! :)

2015. jan. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2015. febr. 1. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!