Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire cink a matek pénzügy...

Mennyire cink a matek pénzügy számvitelen?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek és pénzügy számvitel szakra szeretnék menni mindenképpen.csak bgf és corvinus jöhet szóba.kb 90%os közepet akarok írni . Nem vagyok faktos szóval nem tudok deriválni és integrálni. Suliba nem érdekelt a matek ugy voltam belőle négyes hogy ki sem nyitottam . Utolsó 2 évbe elkezdett érdekelni és igy 5ös vagyok.

#érettségi #matematika #Corvinus #BGF #Pénzügy szémvitel
2015. jan. 1. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
pénzügy számvitelen annyit kell majd magolnod, hogy az a pici matek kész felüdülés lesz, csak ne felejtsd el év közben gyakorolni.
2015. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

szia! Hat en is hasonlo cipoben jarok...enis corvinusra akarok menni psz-re, de csak kozep (remelehetoleg 90%) matekom lesz...es en is utanakerdezgettem corvinuszosoktol, es azt mondtak, hogy ott a tanarok elvarjak, hogy te ugy menj oda, h tudod az elmelt szint kovetelmenyet...es ugy is fogjak szamonkerni.

Tehat aki emelt erettsegizett, igy tudja az anyagot, annak sima ugy lesz, de aki nem, annak egy szenvedes.... magyarul jobb heti egy-ket orat raaldozni a nyaradbol es ezt a par anyagit amibol le vagy maradva, megtanulod, hogy ne bukassal induljon az elso feleved.

2015. jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Köze nincs a középiskolai matekhoz amit ott tanultok majd, és az első éveseknek Analízisből mindig van szintrehozó kurzus tartva amire mindenképpen érdemes elmenni, függetlenül a matematika szintfelmérő eredményétől. Egyébként gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás, és menni fog
2015. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én 95%-os közép matekkal jöttem a BGF-re pénzügy-számvitelre

ha ide jössz te is, akkor javasolt a különtanár - mateking.hu - Mosóczi András

itt a pszf-en köztudott, h ha nem jársz, akkor bukta :)

sajna a vizsgáknak köze nincs az órán leadottakhoz


így viszont én is 4-es, 3-asra vizsgáztam a matekokból :)

2015. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség amit írsz már ne is haragudj. Szégyen nem szégyen én 3-as közép matekkal jöttem ide, analízis elsőre meglett, rengeteget gyakoroltam rá és bejártam a szintrehozóra (amire nem lett volna kötelező), és valszámra meg teljes egészében magamban készültem fel.


Szerintem rossz tanárhoz jártál órára ezért gondolod azt, hogy a vizsga nem olyan mint amit órán leadtak...ez nem VAPA :D

2015. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én VAPAra pont nem ezt mondom, abból 5ös lettem :D
2015. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hallod én is :D de durva mondjuk én már decemberben megszereztem...azt mondják a januári vizsgák nagyon durvák..nem tudom, szerencsére nem kellett már vele foglalkoznom :D
2015. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!