Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolások, általános...

Középiskolások, általános iskolások! Ha rágondoltok, hogy két nap múlva vége a téli szünetnek, kezdődik az iskola, nektek is felfordul a gyomrotok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 02:01
1 2
 11/14 anonim válasza:
75%

ÁÁ gyerek. Én nem vagyok egyetemista, de ha te már a középiskolától hisztizel, akkor jobb ha elfelejted az egyetemet :D


ezt a tanárahibásmertrosszabjegyetkaptam dumát meg nem veszem be. Azért, mert én is sokáig nyomtam, de rá kellett jönnöm, hogy nem a tanár hibája, ha hülye vagyok a matekhoz. Nem tettem fel a kezem, nem jártam órák után matek korepre, esetleg iskolán kívül magántanárhoz, holott anyagilag nem gondot.


Szóval én tudom a legjobban, ha újjal mutatsz valakire, akkor három új feléd mutat. vagyis akár tényleg abbahagyhatnád ezt a hisztit :D

2015. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Na jó, most figyelj, hogy mit írok!

Én matekból 3-AS VAGYOK! Nem is ez a bajom. Tudom, hogy mire vagyok képes és ezt el is fogadom, de azért próbálom magamat a 4-es felé küzdeni.

Ez a bajom: irodalomból, nyelvtanból, töriből általános iskolában szín 5-ös voltam. Most még többet tanulok, de hiába mert kaptunk 2 olyan h*lye tanárt, hogy azt leírni nem lehet. 3-asnál egyszerűen nem tudok jobb lenni náluk. Első dogám 3-as lett és utána jobb jegyet nem is kaptam, akármennyit tanultam. De ált. isk.-ben kémiából is ötös voltam. Szerencsére kémiából normális tanárt kaptunk és szerinted hanyas vagyok? Hát 5-ös.

Úgyhogy ez is azt bizonyítja, hogy a tanáron nagyon sok minden függ.

2015. jan. 5. 00:28
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Miért kéne elfelejteni egyetemet,mert nem szereti a középsulit? Én is rühelltem, sőt még lógtam is sokat de érettségimen dicsérő oklevelet is kaptam és most egyetemista vagyok természettudományi karon.
2015. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Akkor nekem már csak az az egy lényegi kérdésem lenne, hogy így első munkahétnek a végén, hogy ide kiírtad a bajodat GYIK-ra változott e bármi? :D

A kérdés persze költői.


Jó tanuló vagy, nem bukdácsolsz, most ott hármas vagy. Ká bumm, nagy dolog. Igazából ha annál a 2 szerinted hülye tanárnál is ötös lennél, akkor se lenne olcsóbb a kenyér és a parizer, de hát ha valakinek nincsen nagy gondja, az általában csinál magának :D

2015. jan. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!