Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kirughatnak azért, mert nem...

Kirughatnak azért, mert nem leszek kész a közösségi szolgálat 50 órájával 10. évfolyam félévre?

Figyelt kérdés

Most vagyok tizedikes és az 50 órából 18 van meg. A többi osztálytársam már persze végzett, de hallottam, nekik hogy megy. Az ofő kérdezte meg osztálytársamat, hogy az osztálytársam anyukája, aki ovónő tudna-e beírni egy másik osztálytársunknak plusz órákat...

A sulink nem állami, hanem egyházi suli. Kitalálták, hogy azt a közösségi szolgálatot, amit elvileg 12.-ig kellene megcsinálni, mi már csináljuk meg teljesen 10. félévre.. A házirendben nem szerepel ez, viszont én nagyon félek, hogy engem ki fognak rúgni :(

Tudom, az én hibám is, mert miért nem csináltam meg, ha tudtam a határidőt... de akkor is félek hogy emiatt bajba kerülök, intőt kapok vagy akár kicsapnak.


2015. jan. 4. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A félévből még hátravan vagy 2 hét. Simán be tudod pótolni még, az más kérdés, hogy addig fuccs a hétvégéidnek, de ha már ilyen szorgalmas voltál eddig.... 50 óra az semmi.
2015. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem rúghatnak ki. Még egy egyházi iskolánál is komoly szabályok vannak arra, hogy lehet valakinek a tanulói jogviszonyát megszűntetni, főleg ha az illető tanköteles.
2015. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Egyebkent hiaba egyhazi, a szabalyokat nekik is be kell tartani, szoval ki nem rughatnak a torveny szerint. Mivel ott az szerepel, hogy 12. osztalyig kell kesz legyen.
2015. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1, nem tudom, mivel napi 2, heti pedig azt hiszem 4 vagy 6 orat fogadnak el maximum, annyit lehet beirni.

Amugy most megnyugodtam, hogy nem rughatnak ki ezert. :)

2015. jan. 4. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy rúghatnak ki! Mért vagy ilyen félős?
2015. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem rúghatnak ki csak 12.-re kell,de akkor sem rúghatnak ki,csak nem kapnál érettségit. Én 11.-es vagyok és még van 23 órám.
2015. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!