Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zrínyi vagy Avasi? /Miskolc/

Zrínyi vagy Avasi? /Miskolc/

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, hogy melyikbe jelentkezzek. A rajz tagozat érdekelne. Mit gondoltok a két iskoláról? Melyikbe érdemesebb mennem?

14/L



2015. jan. 5. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Zrínyi
2015. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És meg is indokolnád légyszi?
2015. jan. 6. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Voltam még ott pár éve nyílt napon és egy ismerősöm is oda jár. Szerintem jobb a képzésük, a tanárok is megfelelőek.
2015. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
40%
én a zrínyibe járok, nem rajz szakon vagyok, de megerősíthetem h a rajz szakos diákok jobbnál jobb eredményeket érnek el.. sőt a tavalyi tanév végén az egyik rajz tanár lett a legjobb az országban és díjazták is :) az avasit nem ismerem.. de a zrínyivel nem fognál mellé
2015. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
57%
Avasi a legjobb! hova jelentkeztél végül?
2015. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül a Zrínyit írtam be elsőnek, másodiknak az Avasit. Mindkettő iskolában kirakták az ideiglenes sorrendet, és aszerint mindkettőbe valószínű, hogy felvesznek. (Mindkét gimibe 17 gyereket vesznek fel rajzra. A Zrínyiben 8., az Avasiban pedig 11. vagyok.)
2015. febr. 24. 18:18
 7/7 anonim válasza:
57%
szerintem a zrinyibe gyere mert nanyon nagyon jó suli csak jót hallani róla az avasiról meg hallottam nem egy két rossz dolgot meg nagyon messze is van szóval sztem gyere a zrínyibe én is odajárok nagyon jófejek a tanárok és barátságos a környezet is :)de majd te eldöntöd amelyik szimpatikusabb:)
2015. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!