Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelezőn könnyebb elvégezni...

Levelezőn könnyebb elvégezni egy szakot?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni egy szakot a nappali mellet levelezőn. Csak nem tudom oda mennyit kellene tanulnom, a bejárással nem volna gond. Gazdasági szak érdekelne, és sok tárgyam el is tudnám fogadtatni, már ha ellehet. Könnyebb elvégezni levelezőn egy szakot, mint nappalin?
2015. jan. 5. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem könnyebb, ugyanazt követelik nálunk. Ha könnyebb lenne, mindenki levezőre menne, akinek a nappali képzés nem megy... ;-)
2015. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálunk ma pont közös vizsga volt a levelezősökkel

valamiért ők másik feladatsort kaptak...

2015. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából ugyanaz az elvárás, mint nappalin.

Sok tanár kihagy anyagrészeket, mert nincs idő, de aztán vizsgán számon kérni. Viszont vannak jófejek is, akik az időhiány miatt kihagyott részeket nem kérik számon.

Voltam nappalis is jeleneleg pedig levelezőire járok. Nekem személy szerint a levelező nehezebb. Kevés magyarázat sok otthoni utánajárás, tanulás....Nem túl jó amikor pénzügy vagy adózással kapcsolatos számolásokról kb. alig kapsz magyarázatot és a fikarcnyi szabadidődben mindennek rá kell keresni plusz időt belefeccölni, hogy megértsd magadtól a számolásokról, hogy mi miért hogy jött ki.

2020. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!