Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákok, szülők! Milyen jó...

Diákok, szülők! Milyen jó középiskolák vannak a VI. kerület közelében Budapesten, melyiket ajánlanád?

Figyelt kérdés

Most nulladikos vagyok, de a mostani iskolámat nem tudom elviselni, főleg a diákok miatt. Az osztályunkból sokan éreznek így, már hárman elmentek, további legalább tíz tervezi, és én is tervezem, hogy a tényleges kilencedikre átiratkozom máshova...


Ti hova jártok, hányadikosok vagytok, mit gondoltok az iskolátokról, tanárokról, diákokról?


Én most nagyon az egyik Walforfban gondolkodom, az pont az olyan elvont művészi beállítottságú gyerekeknek van, mint én. :)



2015. jan. 7. 16:51
 1/2 A kérdező kommentje:
*Waldorf, bocsánat.
2015. jan. 7. 16:52
 2/2 Bogi11 ***** válasza:
Hova jársz most, ha szabad kérdezni? És mi a bajod vele?
2015. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!