Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Központi felvételin hány...

Központi felvételin hány potosat kell írnom, hogy felvegyenek ebbe az iskolába?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy nagyon szeretnék bekerülni, a Semmelweis Ignác Humán Szakközépiskola egészségügyi irányzatú részébe. De nem tudom hogy kb. hány pontos felvételit kéne írnom minimum, hogy felvegyenek. Tudom, hogy a feladatlapok megírása után szokták ezt eldönteni, csak még is valami cél lebegjen a szemem előtt. Annyira jót nem fogok írni, de annyira rosszat sem, így a saját tudásomat megítélve. 17-én lesz a központi írásbeli, és már nagyon-nagyon izgulok! Kérlek szépen segítsetek! :(

2015. jan. 7. 18:16
 1/5 anonim válasza:
Oda elég jó kell szoval gyakorolj de nem kell parázni én se izgulok annyira én év elején el terveztem már hova a karok menni továbbtanulni (Veres Péterbe akarok Győrben).
2015. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Sok sikert! :)
2015. jan. 8. 17:41
 3/5 anonim válasza:
Szia:) én hasonló helyzetben vagyok, egy hét múlva központit kell írnunk, és nekem se bizonyul túl jónak az írásbeli, egy jó iskolába már 58-tól váró listára kerülhetünk, de még a szóbeli is dobhat rajta, illetve az eddigi éveid eredménye. Nagyon nagyon sok sikert.
2015. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ha a matekot megírod 30 pontra, a magyart úgy 45 körül akkor esélyed van!
2015. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3-as: Köszi!Neked is! :D

4-es: sajnos még gyakorlásnál nem sikerült 30-ra megírnom...27 volt a "legjobb" persze matekból...magyarból jobb vagyok..egy picit.

2015. jan. 9. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!