Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen jegyekkel milyen esélyei...

Ilyen jegyekkel milyen esélyeim vannak a bp. -i Leövey Klára gimnáziumban? (Az írásbelit olyan 70 és 80 pont közé tippelem, az átlagom elvileg 4,3 lesz)

Figyelt kérdés

Nyelvtan:4

Irodalom:5

Töri:5

Angol:5

Matek:4

Szám.tech:4

Fizika:4

Biosz:4

Kémia:4

Föci:4



2015. jan. 9. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bejutsz :) Az is lehet, hogy a 70-80 pontoddal mégmentesülsz is a szóbeli alól.
2015. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Huhh, köszi, nagyon remélem :)) buék utólag is!
2015. jan. 9. 21:01
 3/13 anonim ***** válasza:

Hat ha tenyleg ugy sikerul a felvetelid ahogy szeretned seman bent vagy.:)

en termeszettudomanyira jelentkeztem tavaly 69p felvetelit irtam 8-ba az atlagom 5.0volt es 7-be is csak harom.megyes csuszott be.

Behivtak szobelizni ott max pontot kaptam es fol is vettek volna de bejutottam egy elobre beirt suliba.

Sok sikert jovo het szombatra

2015. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, remélem úgy lesz :)) utolsó, a term.tudomány engem is érdekel, bár én 1.-nek az angol NYEK-et, 2.-nak a törit jelölném meg.

Ha megkérdezhetem, a szóbelid milyen jellegû volt?Nagyon szigorú volt a bizottság?

2015. jan. 11. 14:04
 5/13 anonim ***** válasza:

Hat a termeszettudomanyos szobelin lehetett valasztani, hogy bioszbol, kemiabol vagy fizikabo szeretnel e szobelizni. En a bioszt valasztottam...ugye 7. 8. anyagbol. Nekem ugy volt hogy huzni kellett. Kihuztam es ketto kerded volt rajta az egyik ilyen kifejtos (7-es anyag) a masik egyszerubb (8-os)

En max pontot kaptam.

Sok sikert

2015. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)) hát ez sajnos nem jött össze :/ várhatóan 62 pontom lesz a kulcs alapján
2015. jan. 17. 16:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem mentesulsz a szobeli alol, hanem menni kell, viszont az donti el az eselyeidet. Ne szurd el, es felvettek! ;)
2015. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igyekezni fogok mindenképpen, ha már a központi nem lett a legjobb, legalább a szóbeliért küzdök.
2015. jan. 17. 20:56
 9/13 anonim válasza:
Szia, szerintem ez rendben lesz, mert itt az iskolai jegyeket jobban nézik és amint látom azok nagyon jók!:) Hajrá!
2015. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem is van esélyed,elég jók a jegyeid és ugye a szóbeli is dominál :) A termtudot már fentebb kifejtették,törin is hasonló volt tavaly,húztam egy lapot,azon három különböző tétel(esemény vagy személy) volt,és választhattam melyiket szeretném kidolgozni,volt rá nagyjából húsz percem,a másik kettőről egy-két mondatot kellett írni :) A bizottság-számomra- elég segítőkész volt,ha elakadtak a gyerekek tettek fel rávezető kérdést :D A végén pedig volt egy kis "Miért szeretnél idejönni?" beszélgetés :) csak legyél magabiztos és menni fog ;)
2015. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!