Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kik írják be ezeket az iskolák...

Kik írják be ezeket az iskolákat idén?

Figyelt kérdés
Madách Imre,Veres Pálné,József Attila,Leövey Klára,Jedlik Ányos.nektek milyen az átlagotok 7. és 8.ba???és melyiket írjátok be elsőnek?ezeken kívül még milyen gimiket írtok be?előre is köszi a válaszokat

2014. dec. 30. 16:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én beírom ezek közül a Madáchot, a Veres Pálnét és TALÁN (nem biztos) a Leöveyt. 7.-ben 4,8 voltam, 8.-ban is ennyi szeretnék lenni, talán lemegy 4,7-re vagy fel 4,9-re, nem tudom, plusz-mínusz.

Én az Eötvöst írom elsőnek. Ezeken kívűl még a Berzsenyit írom be és a Kölcseyt.

2014. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Én a Veres Péterbe jelentkezek 7.ben 3as volt az átlagom most 3-4es leszek.
2015. jan. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nálam a Leövey lesz 1.helyen.A Jedliket is meg akartam jelölni, de az nem nekem való, túl erõs és nekem nem is volt különösebben szimpatikus (ettõl még egy nagyon jó suli)

A 2.helyre a csepeli Szamos kerül, a harmadikra pedig a ráckevei gimi (nem pesti vagyok)

Tavaly 4,4 volt az átlagom, idén várhatóan 4,3 lesz.

2015. jan. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
köszi :) egyébként 3as a jedlik az szerintem nem olyan nagyon erős,legalábbis a négy évfolyamosa már nem annyira,csak a 8 évfolyamosa
2015. jan. 5. 19:14
 5/21 anonim ***** válasza:

(Én vagyok a 3.)

Kérdezõ, nem tudom igazából, anyukám oda járt, de az nem tegnap volt, hanem kb.20 éve.Én is hallottam, hogy eléggé leesett a színvonal az utóbbi években, így lehet, hogy már tényleg nem olyan erõs.Mindegy, pár osztálytársam jelentkezik oda (kitûnõk vagy majdnem azok), majd ha felvették õket, kiderül, merre hány méter.

Egyébként fiú vagy lány vagy?Nálunk csak fiúk akarják a Jedliket megjelölni, és a nyílt napon is így hirtelenjében sokkal több fiút láttam, mint lányt.

2015. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#3 én lány vagyok,és amúgy szerintem az én osztályomba kb mindenki beírja a jedliket bár a nagyrészük inkább csak utolsó helyre mert úgy gondolják hogyha sehova se vennék fel akkor ide biztos,de tőlünk is inkább a fiúk szeretnének idejönni de nekik nem túl fényesek az eredményeik (2-3 max 4 de az is ritka) és amúgy hova jársz?csepel?
2015. jan. 8. 18:43
 7/21 anonim ***** válasza:

(3.vagyok)

Nem, szigetszentmiklósi vagyok :) laktam Csepelen meg a 16.kerületben is, de már ovis korunkban elköltöztünk onnan.Amúgy nálunk is van egy srác, kettesre áll az összes tantárgyból, sõt várhatóan bukik is.És a Jedlikbe szeretne menni.Hát igen, merjünk nagyot álmodni :))

2015. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
A Leöveybe jelentkezem én is.Elsőnek szeretném megjelölni,ezen kívül ii.Rákoczit jelölök és Óbudait.Az átlagom pedig 7.-ben:4,3 volt.Kb most is ennyi lesz.:)
2015. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én a Leövey-t írom be elsőnek.7. év végén 4,8 voltam idén lehet lemegy 4,7-4,6-ra.:) Sok sikert a felvételihez!!:)
2015. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Zsófia Tóth válasza:
Nekem első a Madách, második pedig a Leövey :)
2015. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!