Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Könyves Kálmán gimibe hány...

A Könyves Kálmán gimibe hány ponttal vesznek fel? (Bp)

Figyelt kérdés
6 évfolyamosra megyek. 17-én lesz a központi.

2015. jan. 10. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy baratnomet 66 ponttal behivtak szobelizni. Nem lett annyira jo, 100.hely korul volt, ugyhogy nem vették fel. Szerintem kb. Annyi amit o irt, az a minimum irasbeli, aztan a szobelit se rontsd el :)
2015. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A magyar központit biztos,hogy jól sikerül majd,csak a matek miatt izgulok egy kicsit. :/
2015. jan. 11. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem két éve 61 pontos írásbelivel vettek (volna) fel a hatosztályosra, (igaz, szóbelim maxos lett), és még csak nem is várólistáról, eleve benn voltam az ideiglenes rangsor alapján az osztályban. Nem kell aggódni, meglesz az. :) Végül nem oda mentem.
2015. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!