Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tesi óra után ti szoktatok...

Tesi óra után ti szoktatok zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Nálunk egyedül csak én szoktam. 14/F

2015. jan. 11. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk gimiben nem volt szokás. Nem volt rá idő, mert 10 perces volt a szünet és csak pár perccel korábban engedtek ki. Mikor meg utolsó óra volt úgyis hazamentünk és zuhanyoztunk. Senki se akart a tesi cucc meg az iskolatáska mellett törölközőt, pacskert, tusfürdőt cipelni. Én lány vagyok, nálunk az se volt ösztönző, hogy nem voltak zuhanyfüggönyök (meg melegvíz). Annyira nem volt vészes, amíg használtak dezodort meg szellőztettek :)
2015. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Bár én sem mindig szoktam, mert az nagyon nem bírom, amikor a következő osztály benyomul és én ott állok meztelenül.
2015. jan. 12. 20:33
 3/3 anonim válasza:
Igen szoktam 16/f
2016. jan. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!