Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Ha egy tárgyból...

Egyetemisták! Ha egy tárgyból megvan az aláírásom, de a vizsga nem sikerül, akkor automatikusan csúszok egy évet?

Figyelt kérdés
vagy ha a CV-n megcsinálom a tárgyat, akkor vizsgázhatok a ráépülő tárgyakból is?

2015. jan. 11. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
ÓE-n fel lehet venni a ráépülőket ezért ott nem feltétlenül csúszol, de pl SOTE-n nem lehet felvenni ezért ott csúszol, de olvasd el a tvsz-t
2015. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ! :)

(Debreceni Egyetem)

2015. jan. 11. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Van "függőség" amihez el kell végezni a tárgyat, van olyan amihez elég aláírást szerezni, és van olyan hogy "leghamarabb ezzel vehető fel". Elsőből nem vizsgázhatsz (nem is veheted fel), többi féléből igen. A jelmagyarázatot, meg a TVSZ-t kellene elolvasni.
2015. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most akartam én is feltenni ezt a kérdést, én is a Debreceni Egyetemre jàrok :) szerintem kartól is függ. Te melyikre jàrsz?
2015. jan. 28. 22:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Most làtom basszus, na ezért ne hasznàljatok többen egy gykt! :D
2015. jan. 28. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!