Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik vizsgaidőszakban?

Mi történik vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés
Olyankor is van tanítás? Vagy csak otthon, koliban tanulnak? Mert olyanokat hallok, hogy 8 órákat tanulnak naponta. Nehéz lenne ha még órájuk is lenne.

2015. jan. 12. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Meg fogsz lepődni: vizsgák folynak. A hallgatók vizsgáznak, az oktatók vizsgáztatnak.
2015. jan. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgaidőszakban nincsenek tanítási órák, a felvett vizsgaidőpontra kell bejönnöd és levizsgáznod. Emellett a tanárok elérhetők különböző úton-módon.
2015. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kromosome ***** válasza:
100%

Ha az egyetemista szól belőlem: orális szex (értsd.: szopatnak orrba-szájba) :D


Amúgy nincs tanítás, a vizsgaidőszakban vizsgákra kell feljelentkezni, és nyilván átmenni sem árt rajtuk. Egy tárgyból egy félévben maximum háromszor mehetsz vizsgázni. (és a 8 óra tanulás naponta még nem is olyan vészesen sok :P )

2015. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 14-15-t is tanulok ha szükséges, bár ha nem lennék ilyen lusta el lehetne ezt osztani, de inkább tanulok 3 napig így, minthogy 2 hétig szenvedjek vele. :)

(Nem olyan vészes szerintem mint ahogy sokan mondják.)

2015. jan. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért engem megvisel, első éves vagyok, alig tanultam valami egész életembe (még érettségire is éppen csak egy keveset), most meg azon kapom magam, hogy december óta minden nap nyitástól zárásig könyvtárban vagyok :D
2015. jan. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 13. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!