Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gericferdülés mennyire kizáró...

Gericferdülés mennyire kizáró ok mentőápoló képzésen?

Figyelt kérdés

kb 10 éves korom óta megvan, sose fájt csak csúnya

a baloldali bordakosár kicsit befelé homorú, a betegség kb vele jár, mert jobban be tudok görnyedni

persze egyébként nem teszem, úsztam is meg kondiztam is de világ életében hosszabb volt a jobb oldali gerincfeszítő


különben nem tervezek mentőápoló lenni, de orvosira úgyse jutok be idén, a féléveimet pedig nem szeretném pazarolni


ezen kívül a szemem egy hártyája egy kicsit hullámos, szóval olyan mintha színtévesztő lennék, de igazából a színeket látom, de pl a felismerős könyvben az egymáshoz közel eső spektrumon lévő színek bizonyos szögben mások, és nem látom az alakzatot, azt is látom amit nem kellene ás azt is amit kellene

az orvosok se értik, hogy lehet, hogy egyik példában világosan nem vagyok zöld-vörös színtévesztő a másikban pedig igen úgyhogy papírom van róla, hogy enyhe zöld-vörös színtévesztő vagyok


2015. jan. 13. 13:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!