Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BCEn tényleg nem nehéz...

A BCEn tényleg nem nehéz bennmaradni? (főleg gazdaságinformatikus)

Figyelt kérdés
mert azt hallottam, h csak bekerülni nehéz, ottmaradni viszont könnyű
2010. febr. 6. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Érdekes módon nem egy nehéz egyetem.

Igazából ott is meg lehet bukni ha nem tanul az ember, szóval ha nagyon lazán veszed, akkor te is kieshetsz, de sok ismerősöm szerint (akik odajárnak) nem egy nehéz egyetem. Amiket meséltek én azt mondanám, hogy vicc ami ott megy.

Ahhoz képest ez a diploma ér manapság a legtöbbet... :S

2010. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Én pont itt vagyok gazd.infós hatodik féléven. Bekerülni talán ide volt a legkönnyebb a GTK-n belül, viszont ez egy rohadt nehéz szak, a tanárokat sem mondanám olyan hú de segítőkésznek. De.. ha tanulsz akkor minden lehetséges. Én spec. nem tudtam programozni ezzel jó nagy hátránnyal indultam. Készülj, hogy ezen a szakon matekból, infóból és közgázból jó sok anyagot fogsz tanulni. talán ez a legnehezebb GTK-s szak.
2010. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
második, írnál nekem privit? :D
2010. febr. 6. 21:37
 4/9 anonim ***** válasza:
nem tudok, mert amivel regiztem e-mail cím annak elfelejtettem a jelszavát:D
2010. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hmmm akkor írj ide: nagyagi99@freemail.hu :)
2010. febr. 6. 22:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Helo! ez engem is érdekelne!

Nekem is írnál kedves kommentáló?

englandunk@gmail.com


illetve ha nem venné észre a kommentáló, akkor kérném a kérdés kiírájót hogy tolmácsolja azt amit beszéltek, köszönöm


ugyanis én is kinéztem magamnak a Corvinust :)

2010. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
írtam neked is:)
2010. febr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha nem nagy kérés, nekem is el lehetne küldeni a mailt? :) Gazdaságinformatikus és Gazdálkodás & menedzsment között lavírozok, és még nem sikerült dönteni :)


gabiiella@citromail.hu


Köszönöm!

2010. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hello kedves Corvinusos ha lehetne írnál nekem is, mert nem tudok még dönteni és jó lenne valaki bennfentessel beszélni.


drakenet007@gmail.com

Köszi!

2010. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!