Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Hunfalvy...

Walaakíí kérdése:

Mi a véleményetek a Hunfalvy János középiskoláról?

Figyelt kérdés

Engem a Japán-Angol tagozat érdekelne.

Milyen átlaggal vesznek fel?Milyen a színvonal?az osztályközösségek?:oo



2015. jan. 14. 17:23
 1/5 anonim válasza:
Az utóbbi években sajnos eléggé lecsökkent a színvonal!
2015. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:C

gondolom az 56 pontos felvételi,még így sem elég :/

2015. jan. 29. 13:07
 3/5 anonim válasza:
Az elég kevés.... engem anno 75 ponttal vettek fel (5 éve)
2015. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én a színvonal romlásról nem tudok sok mindent mondani, mivel még elsős vagyok de nekem nagyon tetszik a suli. Szerintem a közösség a legjobb, meg a tanárok:) Ha kifogsz egy jó osztályt, akkor nagyon fogod élvezni ezt a 4-5 évet. Plusz maga az épület is király.

Szóval én csak ajánlani tudom:)

A felvételit illetően pedig ha a szóbelin odateszed magad akkor még lehet esélyed:)

2015. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én oda jártam, már SZERENCSÉRE végeztem.

Szerintem egy szar az az iskola és életem legrosszabb döntése volt, hogy oda mentem.

Az osztályközösségek többnyire rosszak - csak nagyon kevés osztály jó. Persze kilencedikben még mindenki szereti az újat. A tanárok közül alig van néhány valamire való. A második nyelv oktatása borzasztó, és az első nyelv is csak akkor ér valamit, ha netalántán szerencsés vagy és a jobbik tanárhoz kerülsz. A tanárok többsége "kiskedvences", és ha nem tartozol közéjük a fél életedet is áttanulhatod, nem fogsz tudni jól teljesíteni náluk. A fakultáció megoldása iszonyat gyenge. A faktokat berakják 8-9. órákba, amikor már amúgy is rohadt fáradtak vagytok, és ahhoz, hogy felvehess faktot, le kell adnod a második nyelvet - nem mintha nem lenne mindegy.

Nagyra vannak, hogy itt milyen nagy a nyelvvizsgázók száma. Nos én személy szerint 1 embert tudok mondani, aki csak az iskolában tanultakból ment el nyelvvizsgázni, és neki is csak 3.-ra sikerült, mindenki más külön tanárhoz kellett, hogy járjon.

Egyetemes tapasztalattal biztosan állítom, hogy egy egyetemi vizsgaidőszak nem könnyű, de sosem olyan stresszes mint egy-egy rosszabb időszak a hunfalvyban. Több embert ismerek - köztük én is ilyen voltam-, aki szorongott, lelki panaszaink voltak, majd mikor elballagtunk onnan, ezek megszűntek.

Szívem szerint ezt mondanám Neked és mindenkinek, aki oda készül: FUSS. Fuss, amíg látsz.

De persze nektek kell meghoznotok a döntéseiteket, és tanulnotok belőle. Nem kizárt, hogy azon szerencsések közé fogsz tartozni, akinek minden jó. Így legyen.

2015. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!