Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » óriási gondban vagyok help...

óriási gondban vagyok help please!?

Figyelt kérdés

nem tudom h mi legyen a felvételi sorrendem! elvileg mindhárom helyre elég-bőven!-a pontom,vagyis bármelyiket veszem előre esélyes h felvesznek. ráadásul mindhárom nagyon érdekel.

ti ha a helyembe képzelitek magatokat-+ hozzáveszitek a tapasztalataitokat pl- mi lenne a sorrend?


elte-ppk: andragógia

szte-bmi-kommunikáció és médiatudomány

szf: kereskedelem és marketing


köszi h segítetek a döntéshez közelebb jutni!


2010. febr. 6. 23:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a sorrend,ahogy írtad pont jó:)
2010. febr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én talán a kommédiát tenném az első helyre.
2010. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha a sulikat nézzük, akkor jó a sorrended, ha a szakokat kéne vizsgálni, akkor fordítva hasznosabb lenne. Mondjuk a ker.markot biztos, hogy valami nevesebb suliban akarnám tanulni (BCE, BGF, stb)
2010. febr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A BMI jó, oda jártam. A sorrend jó, mondjuk én marketinget a BGF-en vagy a BKF-en tanulnék. Bár a sorrend attól is függ, hogy melyik érekel igazából, mert azért a háromnak nem túl sok köze van egymáshoz.
2010. febr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
mindenképpen kreatív dologgal akarok foglalkozni. tervezés-szervezés,marketing,pr,de emberekkel is szeretek ezért ez a 3.. persze tudom az lenne az egyszerű ha 3suli,de 1 szak lenne..
2010. febr. 7. 00:00
 6/18 A kérdező kommentje:
a bce szuper lenne,de félek h nagyon kemény a matek.. 3-4vagyok.. vagy ennyivel ne is akarjak bce-t?/se
2010. febr. 7. 00:20
 7/18 anonim ***** válasza:
Az alapozótantárgyak egy szakon minden suliban ugyanazok, szóval matek, váll gazd, statisztika, operációkutatás, és társaik az szf-en is vannak, nem csak a corvinuson. Ha nem vagy az a reálos, akkor lehet, hogy ezzel a szakkal sehol nem járnál jól.
2010. febr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
igen tudom.. lehet h mégiscsak kertészmérnöknek vagy élelmiszermérnöknek megyek..:/ az is tetszett,de lebeszéltek h azzal úgysem jutok semmire..
2010. febr. 7. 00:28
 9/18 anonim ***** válasza:
A párom kertészmérnök és így látom, hogy nem nagyon van munka, ő most jelentkezik mérnöktanárira.
2010. febr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
KÉRLEK menj kertész vagy élelmiszermérnöknek főleg! ezek egy kalap sz*rt se érő szakok, vagy ha már nagyon muszáj akkor kereskedelem és marketing, de a másik kettő, ha szétköveztek akkor is, nyugodtan meg lehet kérdezni pályakezdőket, nem ér semmit
2010. febr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!