Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy gondban vagyok! Ki mit...

Nagy gondban vagyok! Ki mit tenne a helyembe?

Figyelt kérdés
Élettársként élünk 3 éve.Közös gyerek nincs,saját van!Falun élünk,én költöztem hozzá anno.Már 1x "kidobott"nem szeret címen!Csak újra kezdtük,pár hónapja egy félreértés miatt megint ki akart dobni a gyerekkemmel együtt,5 éves.Aztán meggondolta.Most meg azt mondja,hogy nem sokáig fogunk együtt élni,mert ő azt veszi észre,hogy nagyon különbözőek vagyunk!Én úgy érzem,hogy nem szeret,olyan furán tud viselkedni..Mit csináljak??hagyjam el?vagy várjak..vagy kidob,vagy nem?!pedig én szeretem őt!nincs senkim se..se munkám semmi..hogy tartsam el így magunkat,ha mégis elköltözök?!albérlet..ha nem kapok munkát??
2011. okt. 14. 09:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy együtt tudnék élni valakivel aki nyilvánvalóan nem szeret csak a lakásért. Keress munkát (a gyerek már 5 éves) és költözz el
2011. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Hát jobb lenne mindkettőtöknek, ha elmennél. Szemmel láthatóan azért nem rak ki, mert tudja, hogy nincs hová mennetek, és sajnál. Próbálj meg mihamarabb munkát keresni, így még az is lehet, hogy megoldódik a kapcsolat, ha meg nem, akkor is el tudod tartani magatokat.

A párodat megértem, annak ellenére, hogy a mai világban nem könnyű munkát szerezni, fura helyzet ha Ő tart el titeket.

2011. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
Először mindenképp keress valami munkát.Egyenlőre még a szüleidhez is mehetnél de szerintem semmi képp nem maragy ott.Ijen ember nem érdemel meg téged.Az nem kifogás hogy nem vagyunk egyformák...Mindenkéép hagyd ott és ne várd meg azt hogy ő tegye meg!
2011. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Én sem tudnék együtt élni egy olyan férfival aki már kidobott(főleg gyerekkel) és tervében van újra kidobni.

Már az első ilyen esetnél befejeztem volna..

2011. okt. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem a lakás miatt élek vele...hanem az a problémám,hogy egyedül,ha magamtól megyek el..miből fogok megélni??nem olyan egyszerű erre munkát találni!csak az albi rezsivel minimum 40 ezer és akkor még nem ettünk,nem volt beteg a kicsi..ha lenne munkám,vonnák a fizum 33%-át,akkor mi marad??nem érzem magam vele itt biztonságba már..mindig csak én "engedek"még velem van a baj szerinte!!
2011. okt. 14. 09:35
 6/32 A kérdező kommentje:
Nincsennek szülők,se senkim!!igen nagy hiba volt visszajönnöm,de hát szerelmes voltam...még a legelején volt ez!!
2011. okt. 14. 09:37
 7/32 anonim ***** válasza:

Ha nem szeret akkor persze,hogy veled van a baj.

Állj asaját lábadra.Nem lehetsz ilyen tehetlen. Egy gyereked van, legalább miatta nőlj már fel.Miért vonnák a fizetésedet? Ráadásul tartozásod is van?

2011. okt. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Bocsi, de miért vonnák?


Egyébként, a 67 %-os fizetés akkor már nem is kell? Szóval ha vonnak, akkor inkább el sem mész dolgozni?


És mit csinálsz, ha tényleg kidob? Akkor is ugyanaz a helyzet, csak fel sem készülsz rá. Így legalább lesz munkahelyed.

2011. okt. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Kösz az együttérzést utolsó!!igen van sajnos!!diákhitel..mert havi 30ezerrel nem tudtam fizetni a gyesből anno!!részletet nem adnak!és nem a párom tart el minket,mert azért valamennyit énis kapok,ha nem kellene albérletet fizetni annyiból 2-en megélnénk!
2011. okt. 14. 09:40
 10/32 anonim ***** válasza:
Miért vonnának le tőled? És ami maradna is, az is több a semminél, nem? Menj el dolgozni, amint van munka, és első fizu, menj el. Csak idő kérdése, hogy mikor fog elküldeni magától...
2011. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!