Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A főiskolán belül ha átjelentk...

A főiskolán belül ha átjelentkezek egy tejesen másik kar teljesen másik szakjára, vagyis újra felvételizek akkor van esély, hogy azon a szakon államilag támogatottra vegyenek fel?

Figyelt kérdés
Főiskolán műszaki karon vagyok,sajnos átkerültem fizetősre. Egy félévet ki is fizettem. Nekem már kilőve az állami támogatás, bármilyen másik főiskolára jelentkeznék,eztán mindig fizetnem kellene ?!

2015. jan. 15. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Összesen 12 államilag támogatott féléved van. Ha pl azért kerültél fizetősre, mert nem teljesítettél elég kreditet egy év alatt és felvételizel máshova, akkor még kerülhetsz állami támogatottra.
2015. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen sajnos nem lett elég kreditem.

Köszönöm a választ !!!

2015. jan. 16. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!