Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen a szakdolgozat...

Egyetemen a szakdolgozat témája az adott vagy választhatok akármit, ami kapcsolódik az adott szakhoz? (gépészmérnöki)

Figyelt kérdés

Az érdekelne,hogy a szakdolgozatom témáját az én választom ki teljesen szabadon vagy megodnják,hogy miről kell írjak, vagy esetleg adnak többet,amik közöl választanom kell? Jelenleg 3. féléves vagyok , elkezdhetném már akár most is írni , vagy ne,mert majd adni fognak témát? Van köze hozzá,hogy milyen szakirányra megyek majd? Pl. ha elmegyek logisztika szakirányra, írhatok mondjuk gépjárművek erőátviteli berendezéseiről szakdolgozatot?


Kösz a válaszokat!



2015. jan. 17. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Te választasz, elvégre te írod a dolgozatot. Szoktak lenni ajánlott témák-irányok, amikből lehet választani, ha nagyon nincs ötleted, de szerintem mindenhol jobban örülnek, ha valami újat látnak végre a sok egyenmunka között. Mindenképpen a leendő konzulensed beleegyezése kell majd, ha valami egyedit akarsz választani.
2015. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Még akkor annyi,hogy a konzulenst azt én kérem fel,hogy legyen a konzulensem vagy egyszerűen csak hozzá kerülök?
2015. jan. 17. 22:02
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Fel kell kérni, de mindent el fognak majd mondani, amikor időszerű lesz.
2015. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem.:) Az oké,hogy mindent el fognak mondani,csak ez kb. kizárja,hogy pl. már nyáron elkezdjen írni,amikor van is rá időm..:)
2015. jan. 18. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Akkor írj egy mailt a kinézett oktatónak, amiben megkérdezed, hogy lehetne-e szó arról, hogy ő legyen majd a konzulensed, és hogy mit szól a témaválasztásodhoz. Van, aki másfél évvel korábban elkezdi írni a dolgozatát, úgyhogy meglepődni nem fog a tanárod.
2015. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem szakosodtál, addig semmikép sem ajánlatos elkezdeni a szakdolgozatot.
2015. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem várok vele még akkor!:)
2015. jan. 19. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!