Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezekkel a felvételi pontszámok...

Ezekkel a felvételi pontszámokkal milyen az esélyem ezekbe az iskolákba?

Figyelt kérdés
7-ben 4,6-7 volt az átlagom,most pedig kitűnő leszek,a magyar írásbelim kb 40 a matek pedig kb 30 lesz tehát összesen 70 pont.így milyenek az esélyeim a Madách Imre Gimnáziumba,Veres Pálné gimnáziumba és József Attila gimnáziumba?? előre is köszi(egyébként nektek hogy sikerült?ezek közül beírtok valamit?)

2015. jan. 17. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nono te vagy az ? :D
2015. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen! :DDDD
2015. jan. 17. 16:54
 3/8 anonim válasza:
Andi, te írtad azt a kommentet?:D Mert ha igen, akkor nem én kérdeztem. Amúgy szerintem lehet esélyed, sokan mondják, hogy nehéz volt az idei. Valószínűleg idén lejjebb lesznek a ponthatárok.
2015. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, mert én is jelentkeztem a Madáchba és a József Attilába is. A pontjaink is közel azonosnak tűnnek, habar nekem a magyar kb 43, a matek 25-26.
2015. jan. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A József Attilába tavaly 109 pont volt a szóbeli behívás határa, vagyis kitűnő bizi (50 pont) mellett 59-et kellett írni. De persze ez csak az alsó határ, biztos több kell hogy be is jussál.

A Madáchba tavaly a szóbelihez 70 vitt pont mellett 72 pont kellett a haladó németen és 73-76 a haladó angol szakokon.

2015. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem a VPG-be nem hívnak be, legalábbis engem 69 ponttal nem hívtak be... De tavaly igen! nyolcvannal =)
2015. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tavaly a VPG túl magasra tette a szóbeli határát és egy csomó üres helye maradt a végén. Ilyen cikit biztosan nem akar újból úgyhogy szerintem most sokkal alacsonyabb lesz a ponthatár.
2015. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenki itt van a Petőfiből?
2015. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!