Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » E-felvételi, államilag támogat...

E-felvételi, államilag támogatott félévekkel kapcsolatos kérdés (? )

Figyelt kérdés

Egyetemi képzésre szeretnék jelentkezni, de van egy felsőfokú OKJ végzettségem is, és kérdés, hogy az igénybe vett államilag támogatott félévekhez most akkor 4-et írjak(2 éves képzés volt) vagy 0-át?


A magyarázat így néz ki:


Igénybe vett államilag támogatott félévek: Azoknak az államilag támogatott/finanszírozott féléveknek a száma, amelyekre beiratkozott. A félévek számának meghatározásánál a megkezdett féléveket kell figyelembe venni, azaz a halasztott féléveket (hallgatói jogviszony szüneteltetése), nem kell megadnia.

Amennyiben nem vett részt államilag támogatott képzésben, akkor a mezőbe "0"-t kell feltüntetnie.


Azt tudom, hogy az OKJ fél évek nem számítanak egyetemen, de viszont első képzés volt, az meg államilag támogatott, a magyarázatból meg nem derül ki, hogy ez vonatkozik OKJ-ra is vagy pedig nem.



2015. jan. 17. 23:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi, hogy van egy tárgy amiből érettségiztem is, de utána csináltam ismétlőt tehát van egy tanúsítványom is ami jobb lett. Attól azt is fel kell tüntetni ami a bizonyítványban van, vagy csak elég a tanúsítványt?
2015. jan. 17. 23:28
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem vonatkozik okj-ra, 0-t írj be :)
2015. jan. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!