Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valamennyi esélyem szerint...

Van valamennyi esélyem szerintetek Krúdyba?

Figyelt kérdés
Tegnap felvételiztem es elrontottam a felvételit de, ahogy olvastam nagyon sokan.... kb 58-60 pontra szamitok:/ szerintetek van esélyem a Győri Kúrdy humán angol-olaszra? ( oda nagyon keves a jelentkezo, elozetes jelolesek alapjan 5en jeloltek meg elsonek es 16 fot vesznek fel)

2015. jan. 18. 09:21
 1/4 anonim válasza:
Figyelj, ez nem csak ettől függ, hanem hogy milyen tanuló voltál az elmúlt 3,5 évben. Én 66 pontot írtam, végig jeles voltam (1-2 négyessel). Engem felvettek volna Krúdy gimiben, de nem elsőnek jelöltem.
2015. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tavaly olyan 70 pont körül kerültek be oda volt osztálytársaim bár ez attól is függ hogy mások milyet írtak és milyenek a hozott pontjaid.
2015. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat figyu en is ott irtam csak ifora mennek. Nekem se lett tul jo nyugi es ahogy masok is mondtak nekem, ok is neheznek talaltak..
2015. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:/ amúgy a hozott pontjaim idén az összes főtantárgy ötös, tavaly az összes négyes az angol kivételével :/
2015. jan. 20. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!