Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Szegedi...

Mit gondoltok a Szegedi fogorvostudományi karról (SZTE-FOK)?

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
hányadék. ne jöjjön ide senki. a tehetséged elpazarlása, az önbizalmad temetése lenne ez az 5-6-7 év. ha szorgalmas vagy akkor is csak imádkozhatsz hogy ne legyél a listákon amit a dékán lead az oktatóknak hogy kiket buktassanak meg a vizsgákon és ne kelljen 2 évet ismételj minimum.
2022. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ott végeztem, ha újrakezdhetném, soha többé nem mennék oda. Tényleg kipécéznek minden évfolyamon néhány hallgatót, akik akármit csinálhatnak, akkor is buknak. Azt, hogy ezt mi alapján teszik, nem sikerült évfolyamszinten sem megfejteni. De ne mondja nekem senki, hogy anatómiából, biokémiából, kórélettanból valaki 4-esre, 5-ösre szigorlatozik (sok-sok évvel ezelőtt, amikor még az első két év teljesen egyben volt az ÁOK-val), majd aztán a csodálatos fok-os vizsgákon állandóan visszatapsolják, mert állítólag annyira hulye.
2023. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!