Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Központi felvételi 2015,...

Központi felvételi 2015, Kőbányai Szent Lászlóba jelentkezők, nektek hogy sikerült?

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 11:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az enyém rosszul. Matek 32, Magyar 43 körül. Biosz-kémia és tömm.komm. érdekelne a Szent Lászlóban.
2015. jan. 20. 05:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyivel nehezebb-konnyebb bejutni az emelt nemetre, de egyebkent nekem is rosszabb lett az elvartnal :( kb annyi lett, mint a tied, vagy talan kevesebb is. De, ha sokan elrontottak, van esely :) iden elegge ki voltak akadva a felvetelizok. Meglatjuk, szurkolok neked! :)
2015. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az emelt németre is hasonló pont szokott kelleni, mint az angolra. Az infó elég nehéz, úgy hallottam. Én is szurkolok neked, hogy bejuss.
2015. jan. 21. 06:14
 4/5 anonim válasza:
Lászlós vagyok, és mindenkinek rosszabbak lettek a pontjai a vártnál, szóval nyugi, és szurkolok.:)
2015. jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! :)

Én is a Lászlóba szeretnék menni, 74 pontos felvételit írtam (elég rossz magamhoz képest) és a hozott pontom a maximum. Behívtak szóbelizni, elég jól sikerült. Szerintem nagyon sok múlik a szóbelin, szóval nem kell izgulni! :)

2015. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!