Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az újbudai József...

Milyen az újbudai József Attila Gimnázium?! 2015

Figyelt kérdés
Az írásbeli felvételim 75-80 pontos lett, a jegyeim pedig 44 pontot érnek az 50-ből, van esélyem bekerülni?? Egyébként milyen az iskola? Már voltam nyílt napon és nagyon szimpatikus volt, de érdekelne JAG-osok véleménye is:)

2015. jan. 19. 16:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Angol nyekről valaki tud infót adni? Jó?
2015. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Odajárok, és nincsenek drogosok.
2016. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
53%
Én is jagos vagyok és egy darab drogost nem láttam még...
2016. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Én is jagos vagyok és egy darab drogost nem láttam még..."


Akkor te még elsős vagy. Vagy szerencsés vagy, és egy olyan osztályba kerültél ahol nem drogoznak. Vagy csak nagyon jól titkolják előled. Biztosan kijelenthetem, hogy azok akik dohányoznak 90 százalékuk biztosan füveznek/füveztek. De ettől még nem lesznek rossz emberek, de sokan elítélik őket, amit meg is értek.


Kérdezőnek: De nyugodtan menj oda ha akarsz, mert még a legerősebb sulikban is vannak drogosok. Ezt a régi osztály társaimtól tudom.

2016. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!