Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » József Attila angol felsőfok?

József Attila angol felsőfok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, újbudai József Attilába haladó angolon le lehet vizsgázni felsőfokon? Második nyelv középfok?
2015. jan. 19. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Mennyire készít fel a suli a nyelvvizsgára? Vagy különórák nélkül esélytelen?
2015. febr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oké, tudom, hogy késő, de jobb, mint soha. Én a Jóskába jártam (angol nyek, haladó) és sikerült a c1, viszont csak különtanárral, mert egy évig nem volt normális angoltanárunk... (aki nyek után vitt volna tovább, elment szülni, és nem igen sikerült kompetens embert felvenniük a helyére...) A második nyelven is meglehet a középfok, ha jó tanárod van. Ez azonban a nyelvtől függ, mert pl. franciából meg spanyolból elképesztően jó tanárok vannak, de oroszból annyira már nem... De igazából szerintem, mondom simán meg lehet, ha kérsz, adnak plusz anyagot, viszont valószínűleg megéri majd külön is foglalkozni a második nyelvvel.
2019. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!