Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha két félév alatt nem lett...

Ha két félév alatt nem lett meg a 30 kredit, és átraknak fizetősre, de én ott szeretném hagyni, mert nem vagyok képes fizetni, akkor az előző két félévet ki kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Nem látok rá sok lehetőséget, hogy meglegyen a 30 kreditem évvégére, hiszen most csak 10 van és esélytelennek látom a mostani szorgalmammal, hogy elvégezzem és teljesítsem. Hagyjam inkább ott most félév végén a szakot? Hogyan tehetem meg, hogy befejezem? Köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 20. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Első kérdésre a válasz nem, nem kell utólag kifizetni.


A leírásban feltettre? Talán ha esetleg, de tényleg végső esetben, tanulj esetleg?...

2015. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De, ki kell fizetni. Ha egy félév után hagyod ott a szakot, az első félév végén, akkor nem kell fizetned. De ha ennél több félévet csinálsz meg és úgy hagyod abba, akkor igen is ki kell fizetni a tandíját azoknak a féléveknek. Több értelme van most otthagynod, ha úgyis ott fogod hagyni fél év múlva.
2015. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi! és a passzív félévre való kérelmet meddig lehet benyújtani? (én az EKF-re járok, gondolom mindenhol más, de úgy aránylag csak van egy intervallum, hogy meddig lehet)
2015. jan. 20. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!