Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jelentkezik a Madách Imre...

Ki jelentkezik a Madách Imre Gimibe Budapestre? Hogyan sikerült a felvételitek? Mi a véleményetek a suliról?

Figyelt kérdés
A felvételim nem éppen úgy sikerült, ahogyan azt szerettem volna. A magyar 42-45 pont, a matek pedig 31-35 pont.

2015. jan. 20. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
En masodiknak irom. Nekem is kb. Ennyi lett, pedig en is jobbat vartam magamtol. :( szerintem nagyon jo suli, kelloen eros, es kedvesek a tanarok. Viccesek voltak az odajaro diakok is, illetve az esetleges leendo osztalytarsaim (ha elso helyre nem vesznek fel) is szimpatikusak voltak.
2015. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyi pont elég lesz (ha jó volt az átlagod)
2015. jan. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen kitűnő az átlagom, köszi.:)
2015. jan. 21. 06:42
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyen eredményekkel egy sokkal erősebb iskolát választanék a helyedben :)
2015. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Például? Milyen sulikra gondolsz? Szerintem azért annyira nagyon nem jó ez az eredmény. (Igaz, hogy a véglegeset majd szerdán tudom meg.)
2015. jan. 24. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is szerdán tudom meg a pontos eredményt. Szerintem olyan sulikra gondolt, mint pl.: Fazekas, Eötvös, István, Apáczai, Veres Pálné stb....
2015. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondolkoztam az Eötvösön, de nem szeretnék olyan nagyon -nagyon erős iskolába menni, ahol túlhajtanak, de olyan gyengébe sem szeretnék, mert eddig jó tanuló voltam:)
2015. jan. 24. 19:18
 8/8 A kérdező kommentje:
Te mit írsz elsőnek?
2015. jan. 24. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!