Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaposvári Egyetem Természetvéd...

Kaposvári Egyetem Természetvédelmi mérnök szak milyen?

Figyelt kérdés
Jelenleg Szegeden tanulok egyetemen, de szeretnék elvégezni egy természetvédelmi mérnök szakot is (levelezőn). Vagy újabb BSc képzésre gondoltam, vagy láttam, hogy van Foksz képzés is belőle. Mindkettő a KE-n érdekelne. Kérdésem az lenne, hogy milyenek a tanárok, milyen az oktatás, milyen tárgyak vannak? Mit lenne fontos tudnom? Köszönöm előre is a válaszokat!

2015. jan. 21. 12:05
 1/1 anonim ***** válasza:

A SZIE MKK Természetvédelmi mérnök szakát javaslom, mert most talán az a legjobb az országban és több rokonszak is van ugyanazon a karon, tehát nagy a kurzuskínálat. Levelelőn is lehet, jók az oktatók, kellemes-barátságos a légkör.


BSc, MSc és PhD szinten is lehet természetvédelmet tanulni.


[link]

2015. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!