Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 68 ponttal és max. Hozott...

68 ponttal és max. Hozott ponttal be lehet jutni a Városmajorba?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát necces. Ha max. szóbelid lesz, van esélyed. Melyik szakra, 4-, vagy 6-osztályosra?
2015. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik osztályba?
2015. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 narancstwist válasza:
ugyanez érdekelne engem is én 4 osztályosba szeretnék menni és nekem is kb 68-70 lesz az írásbelim csak 4.8 as átlaggal. Engem szinte az összes szak érdekelne az ének-zenén kívűl
2015. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én spanyolra járok. Osztálytársaim nagy része kitűnő volt az általánosban, és 70-90 pont felvételit írt mindenki. Általánosban volt egy osztálytársam -kitűnő- ő jelentkezett 60 ponttal és nem hívták be szóbelizni sem. Úgyhogy gondolom, hogy 65-70-nel már behívnak szóbelizni, és ha jól sikerül, akkor be lehet kerülni.(persze ehhez kell a kitűnő bizonyítvány)Vagy nem kitűnő bizonyítvánnyal 75-80 feletti pont. De hangsúlyozom minden év más. Lehet idén mindenki olyan magasat írt, hogy 90 alatt senkit nem vesznek fel, és az is lehet, hogy mindenki olyan alacsony pontszámot írt, hogy akár az 50 pontosnak is esélye van- bár erre sok esélyt nem látok. Nagyjából egy átlagos év olyan, ahogy az fentebb írtam. Van olyan osztálytársam is, aki kitűnő volt és 64 pontot írt, viszont jól szóbelizett. Matekra nagyon nehéz bekerülni, infóra viszonylag egyszerű. Van olyan infós az évfolyamban, aki 60-at írt. Német-spanyol szerintem 70-80.
2015. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Spanyolra szeretnék...Remélem behívnak...:(
2015. jan. 23. 19:01
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat!!:)
2015. jan. 23. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül bekerültél?:)
2015. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!