Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Városmajori Gimnáziumba kb....

A Városmajori Gimnáziumba kb. hány ponttal hívnak be szóbelizni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden év más, és minden szakra más az esélyed. Meg persze számít, hogy milyen jegyeid vannak most. Ha minden maximális akkor 65 felett is behívhatnak. Ha kevesebb a hozott pontod akkor 70 felett. Matekra talán ennél jobbat kell írni, ha be akarsz kerülni.
2015. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
aha köszi! igazából spanyolra szeretnék...:)
2015. jan. 21. 19:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Első megint. Én spanyolra járok. Osztálytársaim nagy része kitűnő volt az általánosban, és 70-90 pont felvételit írt mindenki. Persze ez csak arra válasz, hogy milyen pontokkal vesznek fel. Általánosban volt egy osztálytársam -kitűnő- ő jelentkezett 60 ponttal és nem hívták be szóbelizni sem. Úgyhogy gondolom, hogy 65-70-nel már behívnak.(persze ehhez kell a kitűnő bizonyítvány)Vagy nem kitűnő bizonyítvánnyal 80 feletti pont. De hangsúlyozom minden év más. Lehet idén mindenki olyan magasat írt, hogy 90 alatt senkit nem vesznek fel, és az is lehet, hogy mindenki olyan alacsony pontszámot írt, hogy akár az 50 pontosnak is esélye van- bár erre sok esélyt nem látok. Nagyjából egy átlagos év olyan, ahogy az fentebb írtam.
2015. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az ideiek azt mondják hogy rosszabbak lettek a tavalyiaknál. Neked hány pontod lett?
2015. jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kb. mindig azt mondják, hogy nehezebb volt a tavalyi, és nagyságrendileg ugyanazok az átlagpontszámok jönnek ki minden évben
2015. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem 68 pontos lett... Sajna a matekot nagyon elrontottam...:( Viszont kitűnő vagyok. Remélem sikerül!
2015. jan. 23. 19:00
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a válaszokat!!!:D
2015. jan. 23. 19:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 78 pontos lett a felvételim, tavalyról van egy tesi egy rajz, egy fizika, és egy matek négyesem, különben mindenből kitűnő vagyok, és nem hívtak be spanyolra...
2015. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na behívtak?
2015. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mikor mész?
2015. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!