Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyha az egyetem ahova...

Hogyha az egyetem ahova jelentkezni akarok, nem kér, csak egy emelt érettségit, de én kettőt csinálok megkaphatom a 100 többletpontot?

Figyelt kérdés
Ha például az ELTE TáTK-ra szeretnék jelentkezni, és mondjuk teszek egy angol emelt és egy biosz emelt érettségit, akkor kapok 100 pontot? Mert a biosz ugye nem kell oda.. Vagy csak akkor kaphatom meg ha az általuk kért tantárgyak valamelyikéből emeltezek?

2015. jan. 22. 16:52
 1/2 anonim válasza:
100%
Csak az általuk kért tárgyakért adnak pluszpontot ha emelt érettségid van belőle
2015. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a szak nem követeli meg a bioszt egyáltalán, akkor nem számít az emelt érettségi sem belőle. Egyébként 50 többletpontot 45% fölött kapsz.
2015. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!