Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki ismeri a Kölcsey Ferenc...

Ki ismeri a Kölcsey Ferenc Gimnáziumot Pesten? Mi a véleményetek róla? Szakkörök, nyelvoktatás, tanárok, diákok, szóbeli, pontszámok. Stb.

Figyelt kérdés
Elsőnek a Madách Gimit jelöltem meg, a Kölcsey-t 2.-nak vagy 3.-nak fogom. Az írásbelim kb. 72-76 pontos lesz, a hozott pontom a maximum (kitűnő vagyok). Bármilyen információ érdekelne róla. Köszi:))

2015. jan. 22. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

En ismerem, ott tanit egy rokonom rajzot.

Ennyi pontszammal tuti bent vagy, az also hatar 60. Akik ezt jelolik mentosulinak nagy valoszinuseggel bejutnak. Megakik elsonek jelolik plane. Aranylag sok a szakkor, a francia szinjatszoja eleg hires. A francia/olasz/angol nyelvoktatas nagyon jo, abban eros foleg. A magyartanitas is jo, viszont a tori nem. A tanarok nagyon kedvesek, de van amelyik unalmas, de melyok suliba nem?

A kozosseg nagyon osszetarto, es midig vannak kozossegkovacsolo programok. Egesz tamevben. A szobelirol sajnos nem tudok semmit csak ami a honlapon van.

2015. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi.;) azt esetleg tudod, hogy bővebben milyen szakkörök vannak itt?
2015. jan. 22. 21:53
 3/16 anonim ***** válasza:

Igy igazandibol csak a szinjatszokorokrol hallottam :( a tobbirol nem.

keresgelj a Kolcsey oldalan, ott biztos sok az info

2015. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Oké, azért sokat segítettél , köszi:)))
2015. jan. 22. 22:14
 5/16 anonim válasza:
Szia!:) én Kölcseys vagyok és annyit tudok mondani, hogy imádom a sulit! Van magyar illetve francia színjátszó, tudok rajz meg latin szakkörről meg ugye a sportok! Kb. minden hónapban van valamilyen "hét" (most pl valentin)! A közösség viszonylag jó, bár ugye ez nagyban függ az osztályodtól! A nyelvoktatás (ha jó tanárt kapsz) nagyon jó színvonalú, főleg a francia!:)
2015. febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5-ös, szóbeliről tudsz valamit, és te hány ponttal jutottál be? Mennyi lett az írásbeli és a szóbelid?:)
2015. febr. 10. 06:10
 7/16 anonim válasza:
Franciás vagyok nem volt szóbelim, a központim 59 lett, de max pontot vittem...159 ponttal simán bekerültem:)
2015. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Neked hogyhogy nem volt szóbeli?:)
2015. márc. 3. 21:27
 9/16 anonim ***** válasza:
Francia kettanra nincs szóbeli. Azért nem volt szobelije.
2015. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja értem köszi:)
2015. márc. 4. 06:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!