Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Általános iskola után elég...

Általános iskola után elég tudásuk lenne a diákoknak ahhoz, hogy lerakják az ALAPFOKÚ szóbeli és írásbeli nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Jó angoltanárral, 4-6 igeidő megtanulása után, de ebből elég behatóan csak 3-at tanultak.

2014. nov. 28. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges szerintem.
2014. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de kidobott pénz.
2014. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elvileg elégnek kell lennie, az alapfok, annak is a 60%-a, nagyon alapfok. Az igeidők számolgatását felejtsd el, semmi közük a nyelvvizsgához.
2014. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van, ha gyakorolják a magnós hallgatást is
2014. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

szerintem igen.

egyébként megkérdezhetem kíváncsiságból,hogy heti hány órában tanulnak angolt?csak mert mi nyolcadikra az összes igeidőt átvettük,behatóan(félre ne értsd,nem kérkedés,kíváncsiság)

2014. nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Heti 4 órában.
2014. nov. 30. 11:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Összes igeidőt? Future perfect continuous? Behatóan? Még az emelt szintű érettségire se kell!
2014. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyilvan ami az erettsegire sem kell,azt nem. De az osszes tobbit igen.
2014. dec. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolóhoz: megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2014. dec. 1. 20:58
 10/13 anonim válasza:

Ugyan nem angolt tanulok, de a német alapfokút hetedikesen tettem le. Ötödiktől kezdtem tanulni, heti négy órában.

Az előttem szólóknak igazuk van abban, hogy tényleg sokba kerül, de ha letetted, nagy löketet ad az önbizalmadnak. (Csak a némettanár anyukám miatt tettem le, aki engem ugyan nem tanít, de presztízskérdést csinált ebből az egészből, és könnyebb dolgom volt a kiejtéssel, mint a többieknek, mert félig sváb vagyok).

2014. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!