Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 70 pontos felvételi. A madáchb...

70 pontos felvételi. A madáchba istvánba esetleg a verespálnéba bejutok minimum szóbeliig szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyjából kiszámoltam a pontjaimat és 70 körül lett. Nem erre számítottam sajnos, azt hittem nyolcvan lesz. Elvileg a madáchot a szent istvánt és a veres pálnét céloztam meg. Szeretném kérdezni, nektek hogy sikerült, van-e esélyem? Addig is hajrá mindenkinek! (rossz indulatú válaszokat légyszi ne írjatok!)

2015. jan. 22. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Hozott pontjaid mennyi?

Madachba eselyes vagy, Veres Palneba szinte tuti hogy behivnak. Istvan keteselyes, vagy igen, vagy nem, az tenyleg attol fugg, hanyan,milyen pontokkal jelentkeznek. Ja es az orszagos atlag!

Nekem 70-80 pontos a kozpontim, majdnem mindenhol max. Hozott pontom van (a tavalyi egyetlen fizika negyes neha ront). Eotvost jelolom elsonek, utana Madach, Berzsenyi es Veres Palne.

Neked is sok sikert! Melyiket jelolod elsonek?

2015. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! A hozott pontjaim kb. 64 pont! A nyelvi tagozatokat célzom meg! De szted tényleg van esélyem? És tényleg hajrá!!!
2015. jan. 22. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!