Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-sek! Mi lehet a következm...

SZTE-sek! Mi lehet a következménye annak, ha nem küldöm vissza az ösztöndíjról kapott igazolást?

Figyelt kérdés
Minden év januárjában küldik, hogy előző évben mennyi ösztöndíjat kaptam, és ezt alá kell írni, postafordultával visszaküldeni. Felvetődött bennem, hogy mi lesz ha nem küldöm vissza? Azt a pénzt már úgysem vehetik el. Akkor kiküldenének még egy felszólítást, hogy küldjem vissza? (Egyébként engem az bosszant, hogy igazán küldhetnének egy válaszborítékot, mert ne önköltségen küldjem már vissza... nem az összegről van most szó, mert nem lenne drága, hanem az elvről, mert ha ők szeretnék, hogy küldjek el valamit nekik, akkor ne önköltségen kelljen már megtennem.)
2015. jan. 23. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért küldd nekik vissza -
2015. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy ott akarod hagyni az egyetemet?
2015. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már lediplomáztam, 2014 májusában államvizsgáztam :D
2015. jan. 23. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!